| Al3xAp3tr1 a întrebat:

Am varsta de 17 ani, sunt de statura atletica, am 67-68kg, 1,75cm intaltime. Fac sala de aproximativ 5 luni de zile, de 3 ori pr saptamana, in ultima luna de zile am folosit Gigant Promass de la Promutrition. Am vazut efecte rapide doar ca as vrea sa folosesc si niste amino acizi de categoria BCAA. Ce amino acizi sa folosesc? Ce marca? Cum trebuiesc luati? Ar trebui sa iau Amino? De care Amino? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Baga mancare in tine ca esti cam slabanog big grin ar trebui sa ai cel putin 70 de kg, asa ca pe primul loc sa fie mancarea apoi bauturile proteice! Bafta!