| Andreiyy a întrebat:

am si eu o intrebare. Am 16 ani am 1, 76 inaltime, si as vrea sa ma apuc de sala, adica sa ma fac pe vara mai aranjat la corp. Daca folosesc ProMass nu gigant sau altele. Doar ProMass simplu, imi va opri cresterea? Sau ma va afecta cu ceva? Pentru ca in Romania produsele nu sunt asa bune. Si vreau sa profit cat timp stau in Belgia. O sa cumpar de aici tot ce am nevoie doar sa imi spuneti daca e vreo problema in legatura cu ProMass.

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Nu iti va afecta cu nimic.Suplimentele sunt facute pentru a te sustine in procesul de crestere! Nu iti va afecta nimic.Cumpara cu incredere!
Pro Mass-ul este un gainer(produs bogat in carbohidrati) destul de ok din punctul meu de vedere.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu e nicio problema, e doar un gainer bazat pe carbohidrati si proteine.

Cu ce sa te afecteze? Da, e de calitate proasta, adica nu o sa ai rezultate, dar nici nu te afecteaza

| bossnomberone a răspuns:

Nu nu e e nici o problema tot promass foloesesc si eu