| anonim_4396 a întrebat:

Am varsta de 19ani.Ce sanse sunt sa mai cresc in inaltime? Sunt realist ca nu prea mai am sanse, dar daca este o sulite, spuneti-mi.Masor 1,79-180asa vrea sa ajung macar la 1, 82.

8 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Slabe sanse sa te mai inalti.

| anonimg a răspuns:

Nu cauta sa te mai inalti. Cauta sa iti pastrezi echilibrul dintre inaltime si greutate.

| Public22 a răspuns:

Nu cred ca o sa mai cresti, imi pare rau

| Robi1444 a răspuns:

Eu am 18 ani si am 1.95. Am facut baschet la varsta de 12 ani si am practicat 4 ani.

| pvg a răspuns:

încearcă inotul...gimnastica sau tractiuni la bara (tractiunile sunt foarte folositoare)

| Ana90088 a răspuns:

Poti practica un sport...de ex baschetul dar trebuie sa te tii de elwinking

| asd22 a răspuns:

Practic polo pe apa de 8ani.

| asd22 a răspuns:

Cu fizicul stau foarte bine. Facand sport de performanta de 8 ani si sala pe langa, am ajuns la 81 de kg la 1.79-180cm