| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Sunt fata si am 15 ani. In fine, nu chiar 15, dar nu mai am mult. Am 170 cm. Voiam sa va intreb: ar mai fi sanse sa cresc in inaltime? Stiu ca la fiecare organism e diferit, dar intreb in general, ar mai fi sanse? Mama are cam 177 cm, iar tata 180. As vrea si eu sa ajung macar la 175. Credeti ca o sa mai cresc?

10 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

O sa mai crești da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fete de înălțimea ta care plâng că sunt prea înalte laughing Da, mai poți crește.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing Cumva simt ca inaltimea imi da demnitate. Imi doresc asta de cand l-am vazut pe bunicul, care avea 195 cm happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum aflu ca am discutat cuo fetita de 15 ani toate alea rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De multe ori, un om cu o varsta mai mica poate fi mai inteligent decat un om cu o varsta mai mare happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si cu siguranta mai experimentat si mai trecut prin viata!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu cat? Cu vreo 7 ani? Nu folosi asta ca scuza sa nu vorbesti cu mine. Asta doar daca nu ai argumente logice

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e scuza laughing este asa amuzant laughing

| AlaSwek a răspuns:

Salurare. La 15 ani ai tăi, rar vezi fete peste 1.70, normal ca poti creste. Dar diferențele n o sa le vezi peste noapte, ci peste ceva timp happy

| mariadiana99 a răspuns:

HeeihappyCând am făcut 15 ani aveam 1.72 și peste o luna fac 16 și am 1.76 …deci, da, o a mai crești