| olecs a întrebat:

Am vazut adesea la fotbalisti ca poarta ori pe spate ori pe coapsa ceva gen banda adeziva.

imi poate spune si mie cum se numeste ce poarta ei si la ce se foloseste, cat costa? FUNA!

Răspuns Câştigător
| MasterCony a răspuns:

Alea sunt banderole (nu de capitan)care se tin de forma daca vrei putem sa ne intalnim sa iti dau cateva ca si eu folosesc. dar nu le tine intro seara la mana ptc dimineata te trezesti cu mana umflata ca asa am patit eu laughing)funda te rooog