| SERIALS a întrebat:

Aoleu cati sexosi vad pe strada, de unde atatia baieti sexy? In tricouri, in pantaloni scurti. Efectiv imi fura privirea, ma dor ochii, ma dor, ca in piesa aia. Se vad muschii, picioarele sexy, gambele, oh, ce vreme frumoasa. Dragi baieti, purtati mai des pantaloni scurti si fiti cat mai dezgoliti. Cine si ce sport face? Ce parti ale corpului le considerati sexy?

68 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Soro, unii barbati au inceput sa arate mai bine ca noi! Si mie mi se scurg ochii cateodata, dar nu la oricine.

Cea mai sexy parte a corpului: abdomenul. uf smug day dreaming

| SERIALS explică (pentru GoldenZenith):

Pai nu poti vedea chiar in strada abdomenul unul baiat sexy, ehh, mai bine ar merge pe strada doar in chiloti sau fara big grin

| Anonimaaaa10 a răspuns:

Numai la corp va uitati

| RAY a răspuns:

Nu sunt chiar asa sexy baieti, mai multe fetele, dezgoltiti? unde stai tu? eu n-am vazut asa ceva din contra multi baieti sunt mai frigurosi de fel

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Unu' cu burta nu va mai satura!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Las ca nici noua nu ne place una cu burta, e frumos sa privesti un abdomen cu patratele si ca hetrosexual, e bine sa ne admiram si noi frumosi nostri masculi https://www.youtube.com/watch?v=HsJaX0JoXSQ

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Și eu am puțină burtă, mi se zice că de la bere dar eu nu îi cred și după îi cinstesc cu o bere.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nici eu nu sunt slabanog, dar ar fi ideal daca eram culturist,, doar sa incordez din brat si sa impun respect)))).
Fii natural, nu te lua dupa lume, fiecare are organismul lui care se pliaza depinzand de multe

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Da-mi ceva cu abdomenul femeilor,, nu cu ale barbatilor...

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Eu înainte eram slăbănog și atunci mi se zicea asta. Eh, nu știu dacă tânjesc după vremurile alea. De asemenea stagnez mai mult ca înainte.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Asa si eu, pana sa incep sa ma inalt si sa mananc destul de mult,, eu in momentul de fata nu sunt nici slab, dar nici gras, potrivit sa zic asa, nu sunt nici fotomodel, ci arat normal.
Atarna oasele la mine, le am grele/

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Tin minte si acum cum erau ai mei panicati cand eram slab, ma duceau la doctori, iar doctorii le explicau ca nu exista ' prea slab' in tinerete, pentru ca asa este organismul proiectat sa functioneze,, nu am avut nici probleme gastrice, asa ca m-am dezvoltat normal, fata de altii, cand ma uit la altii de seama mea si ii vad ori slabi, ori grasi pe langa mine, ma multumesc cum arat si nu mai comentez, sanatos sa fiu

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Aveam un amic cu care jucam fotbal. Ăla avea pătrățele și juca fără tricou și atrăgea toate fetele. Eram puțin gelos laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cand eram mic si ma tineam si eu de flotari, abdomene si chestii d-astea, incepusem intr-un timp sa pun si eu pe mine forme,, dar apoi cu timpul s-au mai dus))))

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Eu mai începusem să fac din astea dar de la un timp îmi e lene.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Am si eu o lene de la un timp in mine, vin acasa obosit si rupt de energie, fix de abdomene mai am eu chef cand imi vine sa ma bag in pat,, dar daca vrei sa atragi privelistea femeilor, baga mare

| SERIALS explică (pentru Drimmero):

La ce varsta ai inceput sa pui pe tine? sa nu mai fii slab?

| SERIALS explică (pentru T0T):

Cand ai inceput sa pui pe tine? si cum ai reusit?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu-s așa disperat după asta. Oricum nu prea mă vezi pe mine la bustul gol deci dacă am cu ce să le atrag ar trebui și așa. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru SERIALS):

Nu te gandi ca facusem 100 de kg si nu ma ridicam din pat,, habar nu am, undeva pe la jumatatea liceului.

| T0T a răspuns (pentru SERIALS):

Acum vreo 3 ani am început. Păi eu eram slab și nu mă îngrășam oricât mâncam așa că îmi cam făceam poftele când aveam ocazia. De asemenea înainte ieșeam destul de mult afară dar de la un timp mi se făcuse silă. Lucrurile astea + înaintarea în vârstă + că m-am apucat să beau au fost factorii principali cred eu.

| SERIALS explică (pentru T0T):

Si ce varsta aveai acu 3 ani? si cat cantareai cand erai slab? dar acum?

| SERIALS explică (pentru Drimmero):

Eu am 22 si incerc sa adaug in greutate, dar ft greu adaug si putin, naspa e asa.

| T0T a răspuns (pentru SERIALS):

Aveam 18 ani. Eram cu aproape 15 kg mai slab cred. Nu stau să îmi spun aici kg laughing Nu le spun în general.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

De fapt la 16-17 ani eram cu aproape 15 mai slab, după am pus puțin pe mine dar tot slab eram și de la 18 a început să se vadă oarecum

| SERIALS explică (pentru T0T):

Si eu visez sa adaug pe mine. Incerc, incerc, in general ce mananci?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ce conditie fizica aveam si eu,, aveam o viteza incredibila la fotbal, nu imi mai trebuia altceva, viteza+ o moldoveneasca din spatele curtii cu dreptul,, cu aia ma remarcam eu la fotbal

| OldSoul a răspuns:

Ia stai, esti baiat sau fata? Ca sunt derutat...

Ba nu stiu, eu nu prea am ce etala, poate doar p... iar pentru asta ar trebui sa pot haine mulate, si nu mai spun ce parere am eu despre baietasii care se imbraca asa ca ma trezesc huiduit laughing
Si ce sa mai zic ca locurile prin care merg eu sunt destul de departe de unde locuiesc, deci, merg cu masina, prin urmare cam toata defilarea e predominant prin mall, si eventual parcuri, parcari.
Cat despre partile pe care le consider sexy, sunt cele obisnuite, deci nu are rost sa le precizez.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Și eu aveam printre cele mai bune viteze. Eu cu un tip mă întreceam deși el era mai mic. Punctul meu minus era că aveam rezistență scăzută. Însă dădeam niște șuturi de rupeam poarta și mingea dacă mă puneai cu șpițul laughing Eh eu mă învățasem să dau cu latul, frumos, dar mai erau momente cand dădeam și așa și era vai și amar. Eram destul de bun și la driblinguri. Îi cam făceam pe mulți la capitolul ăsta. Doar că rezistența nu era punctul meu forte cum am zis și era foarte importantă. Amicul ăsta de care îți ziceam alerga de parcă avea Duracel în fund și nu mai zic cum dribla și șuta. Nimeni nu îl făcea la fotbal.