| SERIALS a întrebat:

Aoleu cati sexosi vad pe strada, de unde atatia baieti sexy? In tricouri, in pantaloni scurti. Efectiv imi fura privirea, ma dor ochii, ma dor, ca in piesa aia. Se vad muschii, picioarele sexy, gambele, oh, ce vreme frumoasa. Dragi baieti, purtati mai des pantaloni scurti si fiti cat mai dezgoliti. Cine si ce sport face? Ce parti ale corpului le considerati sexy?

68 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru OldSoul):

E pidosnic breh, nu te-ai prins inca? Sau nah, gayos in devenire, e irelevant daca i-a spart careva rozeta sau nu. Ce mi se pare mie penibil e modul in care abordeaza subiectul. E fix ca idiotii aia care merg pe strada si ii auzi "Mama ce pi%da buna! Ce i-as da' la asta!" si faze de genul cand trec pe linga vreuna.

| Kogaion a răspuns:

Acum inteleg de ce a interzis Putin homosexualitatea in Rusia...Cred ca ar trebui si la noi.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Kogaion):

Ar trebui pe mama draq. Ce ar trebui e cit mai multa educatie, dar las' ca avem minunatele ore de imbecilizare, pardon, religie, bagate de la clasa zero.

| Marieta_Roxana_2000 a răspuns:

Omul se naste sexy.

| minrest a răspuns (pentru Decster):

Mortu' de la groapa nu se mai intoarce. Si oricum, nu il aduce inapoi de pe lumea cealalta un alt baiat.

Răspuns utilizator avertizat
| minrest a răspuns (pentru Decster):

Asa, da. Cu ajutor calificat, se intoarce.