| Claudya19 a întrebat:

Cati dintre baietii tineri de azi mai stiu cum sa devina provocatori in fata fetelor imbracati cu pantaloni din piele? Cat dintre voi baieti mai purtati aceasta vestimentatie sexy?

2 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

nu cred ca e necesar sa porti pantaloni din astia pe strada sa atragi priviri, si exista vreo 3 tipuri de pantaloni din piele..cowboy,rocker si motociclist. nu cred ca poti impresiona pe oricine cu asa ceva si mai ales cu oricare din tipurile astea la fel, lol

| Ekcstsy a răspuns:

Dupa parerea mea sunt pantaloni specifici pentru anumite persoane. Cum a zis si dimLight. Si sincer chiar daca nu ar fi... imi prefer ouale normale nu fierte laughing. Sunt alte diverse metode sa devii provocator nu neaparat prin vestimentatie. Daca faci prima impresie buna nu inseamna ca va ramane aceeasi mereuwinking