| SERIALS a întrebat:

Aoleu cati sexosi vad pe strada, de unde atatia baieti sexy? In tricouri, in pantaloni scurti. Efectiv imi fura privirea, ma dor ochii, ma dor, ca in piesa aia. Se vad muschii, picioarele sexy, gambele, oh, ce vreme frumoasa. Dragi baieti, purtati mai des pantaloni scurti si fiti cat mai dezgoliti. Cine si ce sport face? Ce parti ale corpului le considerati sexy?

68 răspunsuri:
| SERIALS explică (pentru OldSoul):

Sunt baiat, nu mai esti derutat? big grin

| Daniel9988 a răspuns:

E sexy sa fii destept... ceea ce nu pot spune despre tine. Fugi acasa, troll nebun.

| OldSoul a răspuns (pentru SERIALS):

Acum nu laughing Mersi de ajutorul oferit in elucidarea misterului meu.

| SERIALS explică (pentru OldSoul):

Apropo zilele trecute am vazut un tip mergand pe strada in niste pantaloni de tip sport din aia mulati si i se vedea p... erecta big grin am ramas complet fara cuvinte, l-am vazut timp de cateva secunde, p... era intr-o parte laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ti-am mai povestit, intr-o zi la un fotbal d-asta am dat de un tip de culoare,, stii ca aia sunt cunoscuti ca fiind atleti, m-am luat cu el la viteza, aveam momente cand il faceam, avea si el momente cand ma facea,, doar daca eram cu mingea la picior ma facea, dar nici eu nu-l luam cu mare diferenta, am jucat cateva meciuri ca adversari apoi am facut echipa, eu pe dreapta si el pe stanga, cand porneam motoarele, doar din sprinturi ajungeam la poarta adversa)))), am avut la dueluri cu ala, in meciurile alea mi-am dat viata pe teren, nu mai jucasem atat de incins niciodata,, parca luptam pentru propria viata.

| SERIALS explică (pentru Daniel9988):

Nu sunt troll, spun adevarul.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Văd că nu ai uitat discuțiile noastre apuse laughing Și eu îți povesteam de un negru dar la baschet. Ăștia au o energie în ei și își dau sufletul, se bagă, sunt buni la sport. Desigur că nu se prea compara cu mine fiind mai mic de înălțime. Eh ce mai joc acum baschet la ora de sport de mă mai rup în figuri să atrag privirile de pe bănci laughing La baschet am rămas as. Am jucat fotbal acum puțin timp totuși și acum am rezistența și mai scăzută. Mai stăteam și în poartă și pe teren. Eh...Asta se întâmplă dacă stai și nu faci mare lucru. Mă invitase un amic să merg zilele astea pe teren oficial dintr-o comună. Nu m-am dus tot din lene. Am așa o silă și știu că nu mai fac nici foarte bine față.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Sa vezi la cap cand sarea, te fereai sa nu te loveasca)))),, am riscat si eu sa sar cu el la cap o data si chiar mi-a fost teama ca poate patesc ceva, ca ala chiar se baga in minge cu totul, isi dadea viata.
Cel mai interesant era cand statea in poarta, cand scapam eu pe contraatac si eram 1 vs 1 cu el, se facea cat poarta... il luam la tinta ca sa scap de minge mai repede, nemaiavand suflu in mine.
Vreau sa zic ca faulta extrem de mult, facea penalty-uri la greu si lovituri libere din apropiere, iese periculos, l-am bagat o data in poarta cu o torpila)))), la penalty-uri te intimida in asa hal ca te facea sa ratezi

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Am cunoscut și eu mai mulți care te faultau ca naiba. Păi mă când erai tu la minge și veneau ăia spre tine îți era frică pentru viața ta laughing Erau țărănoi din ăia...Eh am pățit-o și eu din fotbal, am avut și mâna în ghips, mi-am sucit și degetul de încă se mai vede că e osul puțin deplasat și glezna. La fotbal am tot căzut în mâini, am respins ghiulele că eram destul de bun în poartă iar la baschet mi-am accidentat degetul rău de mi s-a dat peste cap. Era periculos mai ales dacă jucam cu țărani din ăștia. Și eu mai intram nasol dar nu des. laughing

| OldSoul a răspuns (pentru SERIALS):

Aveam si eu un amic cu astfel de apucaturi, bine macar ca el nu purta pantaloni mulati laughing

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Cea mai recentă ar fi la genunchi. Nu știu ce am pățit dar m-a durut mai mult de o lună, nu mai puteam să îmi întind piciorul. Jucam eu pe sintetic și mi-am întins piciorul tare și brusc...Am jucat peste câteva zile că m-a convins unul și mi-a dat o alifie din aia de mă ardea acolo. Dar m-a făcut bine pe moment oarecum. Totuși am stat așa un timp destul de lung.

| SERIALS explică (pentru OldSoul):

Mie mi-ar fi rusine sa port asa pantaloni, daca vad un baiat sexy si mi se scoala, ce fac?

| OldSoul a răspuns (pentru SERIALS):

rolling on the floor Il intrebi de o combinatie.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Dar tie iti place una cu suncuta/burtica?

| GoldenZenith a răspuns (pentru SERIALS):

laughing) cum ar fi?

| SERIALS explică (pentru GoldenZenith):

Ah deja pacatuiesc cu gandurile, oh no no, trebuie sa incetez laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu-mi placeau deloc ciobanii astia care intra la rupere.

| GoldenZenith a răspuns (pentru SERIALS):

laughing) astea sunt mici placeri vinovate, nu pacate.

| SERIALS explică (pentru GoldenZenith):

Eh daca zicibig grin

| Clorox a răspuns:

Tot tacamul laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SERIALS explică (pentru BatatorDeCovoare):

Pai eu peste tot merg, si pe strada unde exista sali de fitness, si pe strada studenteasca, unde sunt camine, merg si la sala, dar mai am mult de lucrat.

| SERIALS explică (pentru Decster):

Cine e papusa? Cine e mortu'?

| Violleta2022 a răspuns:

Tu ai deja erectii de cum ii vezi?

| SERIALS explică (pentru Violleta2022):

Uneori mi se scoala.

Răspuns utilizator avertizat
| SERIALS explică (pentru RobertG101):

De ce?

Răspuns utilizator avertizat
| SERIALS explică (pentru RobertG101):

As intelege, dar nu asa avea ceva impotriva sa se uite la mine si fete, si baieti.