| Iasyxd a întrebat:

Are Barcelona meci astazi? O3 [-o< (17.08.2011)?

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Buna!
Barcelona joaca astazi a doua mansa a Supercupei Spaniei la fotbal. Meciul este in direct pe Digi Sport 1, la 00:00 si se disputa pe Camp Nou ( stadionul Barcelonei ).
In tur s-a terminat 2-2, iar Barcelonei ii trebuie o victorie sau un egal(0-0, 1-1) sa se califice. Daca se termina 2-2 dupa cele 90 de minute, se intra in prelungiri, iar daca scorul ramane la fel, se vor bate lovituri de departajare(penalty-uri)...
Daca Real Madrid castiga s-au face un egal cu goluri multe(3-3, 4-4, 5-5...) ceea ce e putin probabil, castiga Supercupa Spaniei.
Sper ca te-am ajutat! Pa, pa!

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Nu, e deja calificata in grupe

| emastelista a răspuns:

Da are meci cu real madrind in returul super cupei spaniei fortaa real

| Vla2xD a răspuns:

Da.Azi joaca returul Supercupei cu real Madrid.

| Andreea_7903 a răspuns:

Da azi va juca barcelona cu real madrid super cupa italiei la ora23:55

| Ady_1062 a răspuns:

Da imi dai funda?