| Tsukuyomi6 a întrebat:

Are vreo sansa Juventus sa invinga Barcelona?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sansa are, dar Barcelona este favorita, cel putin dupa calculul hartiei, dar au mai fost cazuri cand favoritele au pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are, dar nu e o sansa asa mare.

| ZoLyX a răspuns:

Eu zic ca sansele sunt impartite 40-60.Cu toate ca as vrea ca Juve sa castige, Barca pare a fi favorita la castigarea UCL.

| Anonymus01 a răspuns:

Nu

| Alexinho007 a răspuns:

Dupa parerea mea, sansele sunt 50-50.E drept ca Barcelona este favorita, dar sa nu uitam ce lot are Juventus si, da, Juventus are sanse sa o invinga pe Barcelona. Punctul forte a lui Juventus este ca are un atac si un mijloc foarte bine pus la punct(Pirlo,Pogba, Marchisio, Vidal, Tevez, Morata) si chiar pot sa puna probleme celor de la Barca, avand in vedere ca spaniolii nu au o aparare grozava.Sincer, in aceasta partida tin cu Juventus, dar parca vad ca italienii o sa aiba soarta celor de la Dortmund si a celor de la Atletico Madrid.Iar acum, ce sa zic, astept cu nerabdare meciu' happy