| Florin9Florin9 a întrebat:

Ce credeți că se va întâmpla în meciul Barcelona - Juventus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu toate ca țin cu Barcelona, cred ca va câștiga Juventus. Barcelona joaca prost in ultima perioada. Messi la fel.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Leonel e mort si ingropat, e cel mai slab de pe teren de ceva sezoane incoace, daca nu s-ar mai face totul in jurul gnomului si ar avea si barca antrenori cu koae poate ar face treaba, pana atunci mediocritatea o mananca pe barca.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Pe Barca nu o mănâncă mediocritatea trece printr-o perioadă slabă și după ce își revine va câștiga multe meciuri la rând.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Asta ar fi una dintre glume

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu glumesc deloc.

10 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că va câștiga Barcelona, dar daca Ronaldo își va reveni și va fi titular nu se știe, daca nu va juca Ronaldo cred că va pierde Juventus așa cum o pierdut și la ei acasă, oricum știu că Ronaldo era bolnav de covid nu o sa poată juca la capacitate maxima.

| Florin9Florin9 explică (pentru anonim_4396):

Ronaldo a revenit ieri cu o dublă, dacă nu apare vreo accidentare o să fie titular.

| Florin9Florin9 explică (pentru anonim_4396):

Și cred că o să poată juca la capacitate maximă, la cât e de obsedat (în sens pozitiv) de antrenament probabil s-a antrenat în izolare cum se antrenau colegii lui la club, dacă nu cumva și mai mult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Daca și o revenit nu va avea un meci ușor Barcelona, clar e un meci pe care nu las juca la pariuri. Dar acum meciurile sunt imprevizibile nu putem ști cine va câștiga în mod cert.

| Xenoverse1 a răspuns:

Bate Barcelona chiar daca joaca slab.