| VladCosmin007 a întrebat:

Arnold consuma steroizi? Eu nu cred ca facuse pieptul ala de 'monstru' prin munca cinstita.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba l, scrie i.

| Cosmin86 a răspuns:

Pe langa "Stero", Arnold se antrena pana vomita... uneori chiar lesina sau era incapabil sa se miste 30 de minute dupa antrenament.

TU cand te-ai antrenat vreodata asa "cinstit"? Pana la rupere.

| T0T a răspuns:

Am auzit că mănâncă mămăligă.

| Sn4k3 a răspuns:

Da, a luat.
https://muscleandcuts.com/arnold-schwarzenegger-steroids
Daca cautai pe google gaseai imediat.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Manca pui de Crevedia, cresuti cu furaje de la Vaslui.winking
in mod sigur ti-ar raspunde sincer si cinstit daca l-ai intreba personal. se poate, totusi, si fara steroizi

| DovleacTurbat a răspuns:

Pe langa geneticul incredibil, da, normal ca a consumat si anabolizante. Orice tip de sportiv Pro din orice sport consuma anabolizante. happy "Munca cinstita", ia baga si tu sa vedem, te faci urs? Castigi concursuri? laughing Bagi munca ca un sclav 24 din 24, cea mai grea munca o reprezenta alimentatia, daca cauti vei gasi CE SI CAT consuma zi de zi happy. Dar la 2 luni de sala ale tale ar trebui sa te intereseze "cum sa executi corect, ce inseamna un plan alimentar", nu ce face stanga-dreapta.

| Otto19 a răspuns:

Nu, manca unt de arahide de la my protein

| Richard01 a răspuns:

Da a luat cicluri de steroizi, dar nu a facut abuz, plus 100 de ouă pe saptamana, 2-3kg de carne pe zi, avea poate un bucatar special care ii gatea zilnic 4-5 mese bogate in proteine,carbohidrati, etc.
A fost un profesionist asta îi era meseria, altceva nu facea, decat sala, se alimenta si se odihnea.