| Eugeniusu a întrebat:

Cum credeti ca s-a dezvoltat atat de tare Arnold, care avea 100 cm maxim in cutia toracica cand a inceput culturismul? Chiar daca consuma steroizi, cat poate sa-ti umfle pectoralii si trapezii? Sigur avea exercitii speciale pentru torace, voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Arnold inca din adolecenta avea o masa musculara mult mai mare ca media si asta desi nu facea culturism, pur simplu totul tine de genetica, depinde de tatal tau sa spun asa, esti reflectia parintilor tai

| Pool77 a răspuns:

Genetica.

| Al999 a răspuns:

Steroizii din aceea perioada erau de o mai buna calitate insa la ajutat foarte mult si genericul

| Mane_Mane_X_1991 a răspuns:

N-ai de unde sa stii! -_-