| alin37 a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar o pereche de role vreau sa trec la cele agresive mai exact http://www.insportline.ro/1407/role-worker-ozone si am citit undeva ca rolele de la worker nu sunt bune. Aveti idee de ce? si daca nu sunt bune ati putea sa imi recomandati alt ceva dar sa nu depaseasca 400 ron. Multumesc!

2 răspunsuri:
| FyllPistruiatu a răspuns:

De la worker sunt cele mai buune altundeva nu gasesti mai bune fara sa depaseasca 400 lei.

| negru30 a răspuns:

Daca vrei ceva agresiv - ia rolele si sari de pe bloc - dar alege si tu unul de 10 etaje - auzi " agresiv " - poate ramai in scaunul cu rotile din cauza smeckeriei