| MekKea_Roberto_1995 a întrebat:

As fre sa-mi spuneti totul despre suplimentele de proteine daca sunt bune daca nu de ce cum se iau de pe la ce varsa si mai stiu eu dau fundahappy

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Scrii pe google proteina si ai cam 1950000 linkuri cu tot despre compusul chimic proteina, surse, efecte, definitiii, formula chimica, rol biologic, etc

| florynmondialul a răspuns:

Suplimentele pe baza de proteine sunt facute din diferite surse naturale pe care tu deja le ingerezi in diferite cantitati!
in alimentatia unui culturist ele joaca un rol esential pentru dezvoltarea masei musculare!