| viorelalyn a întrebat:

Salut, spuneti-mi j mie care sunt cele mai bune proteine pentru cresterea masei musculare

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da si tu reply la mesaj, sa stiu si eu cand mi-ai raspuns :)

Aici sunt proteine de calitate : www.megaproteine.ro

poti incerca un gainer ( la proteine masa musculara) sau un concentrat proteic.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cele de la firmele de top ( muscletech, dymatize, on, gaspari, etc. ).

Ce varsta, inaltime/greutate ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite,poate te ajuta cu ceva aceste informatii:
http://www.terapii-naturiste.com/......-masa.html
Te pup!

| Robertty a răspuns:

Creatina cauta da cica ti face stomacu varza vezi u!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Robertty):

Creatina NU are nicio legatura cu proteinele. Tu nu stii sa citesti intrebarea inainte sa raspunzi?

| viorelalyn explică:

19 ani, 174 cm, 60kg

| Cosmin86 a răspuns (pentru viorelalyn):

Da si tu reply la mesaj, sa stiu si eu cand mi-ai raspuns :)

Aici sunt proteine de calitate : www.megaproteine.ro

poti incerca un gainer ( la proteine masa musculara) sau un concentrat proteic.