| ArkanHell a întrebat:

Care sunt suplimentele cu cea mai mare cantitate de proteine la 50g? si de asemenea care vi se par cele mai bune

Fireste nu trebuie sa fie neaparat o explozie de proteine doar, trebuie sa contina si carbohidranti xD

7 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Cu 100 lei/luna nu cred ca faci mare lucru... mai bine cumpara'ti piept de pui/curcan de banii aia. 100g contine 20-25g proteina si in jur de 120kcal

| Dkgray a răspuns (pentru Dkgray):

Carbohidratii ii adaugi separat(dextroza si/sau maltodextrina).

| ArkanHell explică (pentru Dkgray):

Daca crezi ca ma dau banii afara din casa..., te inseli laughing
Trebuie sa fie intre 90 de lei si 130 maxim xD

| Dkgray a răspuns (pentru ArkanHell):

Ai intrebat care mi se par cele mai bune. Ti-am raspuns. Investeste in alimente pentru ca mananci prost. Dupa ce-ti pui la punct alimentatia, antrenamentul si odihna gandeste-te la suplimente.

| ArkanHell explică (pentru Dkgray):

Ok si care sunt cele mai bune intre 90 lei si 130 lei?
hee hee

| Cosmin86 a răspuns (pentru ArkanHell):

Poti incerca nutritech, pe nutritech.ro