| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa iau niște lecții de înot la Bazinul Olimpic Slatina. Nu știu să înot, vreau să învăț, iar apoi să înot ca să mă dezvolt, cred că două luni, că apoi vine școala și trebuie să învăț. Cat mă costa sedință avand în vedere că nu știu să înot? O să merg săptămanal, sau de doua ori pe săptămană și o sa fac o ora sau doua. Credeți că mă pot dezvolta în doua-trei luni? (adică sa cresc in inaltime)

Răspuns Câştigător
| CotiTza a răspuns:

Da de dezvoltat poti sa te dezvolti, de exemplu eu am facut 2 luni la lia manoliu la varsta de 12 13 ani cam asa si aveam 1, 55 inaltime si am ajuns in 2 luni la 1, 70

1 răspuns:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu stiu cat costa in Slatina, pentru ca nu locuiesc acolo, dar la mine in oras o sedinta e 20 de lei.