| 1Chris1 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de pariuri sportive, ce parere aveti? Se merita?

6 răspunsuri:
| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

E bine dar nu prea, pierzi bani si te si enervezi daca ai noroc ca si mine tot cate un meci sa pierzisad.Nu te apuca pentru ca o sa devii dependent

| カルメン a răspuns:

Cred ca nu este bine sa practici acest "sport" pentru ca o sa pierzi multi bani, chiar daca poate o sa castigi o data o suma mare trebuie sa te gandesti si cati bani ai pierdut.

| RoByTzU123 a răspuns:

Da se merita daca ai noroc. Eu am bagat odata si am castigat 3 milioane jumate

| cristi767 a răspuns:

Daca stii ce vrei sa faci, se merita. Dar daca habar n-ai si nici bani nu iti permiti sa pierzi pana te inveti, atunci nu se merita deloc!

| MirciucuRonaldo a răspuns:

Eu zic ca se merita ca sa pui 5 meciuri pe 2 lei si sa scoti 123 leiwinking eu asa am procedat

| iDexter a răspuns:

Depinde cat esti dispus sa investesti si cat te pricepi la sport. Trebuie sa stii toate informatiile despre un meci inainte de a paria. Pentru mai multe sfaturi ma gasesti pe adresa de e-mail predictii_sportive@yahoo.com sau pe YM: predictii_sportive

Bafta!