| Pitic a întrebat:

As vrea sa merg la sala sa ma tonific, dar imi este teama ca am sa slabesc si asa ma cam sufla vantul.

Răspuns Câştigător
| eLLieT a răspuns:

Probabil profesorul care te va instruii te va face sa faci ceea ce iti doresti tu nu sa slabesti.Cel mai bine e sa vorbesti cu instructorul tau pentru a fi sigur de cele care se vor intampla si explica-i situatia.
Succes!

2 răspunsuri:
| Tirlea_Calin_1997 a răspuns:

Esti nebun la cap la sala mergi ca sa pui masa musculara nu ai cum sa slabesti,

| Adina377 a răspuns:

Pai la sala sunt anumiti intructori asa ca iti vor arata niste exercitii bune pentru tonifiere nu slabire
Funda?