| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi dati si mie cel mai bun site pentru exercitii fizice pentru ingrasare la picioare.Va rog!

Răspuns Câştigător
| BlueR a răspuns:

Salutari! Da, exista. Nu ingrasare la picioare ci sa faci muschi la picioare. Nu stiu site dar stiu ca 'bicicleta electrica', 'stepper-ul' si niste jogging ajuta. Astea le gasesti la o sala de forta/fitness. Mai uita-te pe youtube ca sunt multe tutoriale. Bafta!

2 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Ingrasare la picioare? laughing
Exista exercitii pentru asta? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru dezvoltarea masei musculare in aceasta zona(in special in zona gambelor), ajuta genuflexiunile.Incepe usor, cu 15-20/zi si avanseaza treptat la 50-60/zi.Succes.