| Cristina_2849 a întrebat:

As vrea sa stiu de unde imi pot cumpara role RollerBlade, magazine. As dori sa stiu si cei care le-au achizitionat daca sunt bunebig grin eu am inteles ca suntthinking Mentionez ca sunt din Bucuresti. Daca se poate cateva detalii (bune sau proaste) despre ele.
Multeumesc anticipat:X.

2 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Poate gasesti o pereche derole pe www.Skates.ro

| didi_2657 a răspuns:

Sunt super matussa mea e din Bucuresti si mi-a facut aceste role cadou ea spunea ca le-a luat dintr-un mol sau un hipermarket nestiu exact sunt super