| Caramelll a întrebat:

As vrea sa stiu si eu care sunt riscurile boxului pentru o fata. Multumesc.:*

2 răspunsuri:
| AstroAlex59 a răspuns:

Se face deviatie de sept, uneori, acesta interventie chirurgicala poate avea repercursiuni in aspectul fizicwinking

| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns:

Depinde cum il faci, daca vrei doar pentru auto aparare, no sa se intample foarte multe lucruri doar daca ai vr-un partener prost, daca vrei sa-l faci de performanta pregateste sa ai multe de suferit facial cat si intern.