| Keepkalm2011 a întrebat:

Buna....Prietena mea tot imi zice are fantezia de a ma urina in gura ei, eu n-as vrea asta ca mna nu stiu riscurile, care-s riscurile?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca prietena ta are aceasta fantezie, dar cred cu tarie ca tu iti doresti scarbosenia asta.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Pentru ea o sa fie foarte grav, ca tu urinand în gura ei, tipa va realiza ca s-a făcut de rahat.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

O sa bea o apa sarata!

| Peachdelight a răspuns:

Cine naiba da accept la întrebări din astea? Doamne ferește.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Peachdelight):

Și eu daca întreb lumea ce face îmi șterg ăștia intrebarea

| Corina3434 a răspuns:

Cand ti-a spus era drogata?

| PardosealaTVR1 a răspuns:

Sunt doctor cu licenta din Braila de la facultatea "Zarzavat Albastru" si pot sa va spun cu multa incredere ca acest kink este foarte safe Panjabi no virus!