| Costy_2595 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ceva CAre echipa esti mai buna Steaua Sau Dinamo chiar daca a pierdut Dinamo cupa Imi spuneti Eu tin Cu dinamo Fuditzabig grin:d:d

Răspuns Câştigător
| Y2k a răspuns:

Sti inaine prin anii 71' steaua era cea mai buna a batut chiar si pe barcelona daca stam sa ne gandim a batut si pe dinamo a luat si cupa dupa 11 ani. Este o revenire foarte buna dupa atatia ani deci eu cred ca steaua e cea mai tarewinking. sunt stelist si asa voi fi big grin

10 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Steaua-are mai multe campionate(23) mai multe cupe(21),cupa campionilor europeni etc

| myhaelamar86 a răspuns:

Dinamo a batut de mai multe ori pe steaua, insa steaua are mai multe trofee

| Anamariaandrei a răspuns:

Eu tin cu steaua dar sincer sunt obiectivabig grin si cred ca steaua e mai bunabig grin

| Anestezia a răspuns:

Eu cred ca STEAUA nu ca s tine cu ea dar sunt sigura... Eu am fost craiovista laughing dar acum regret.cam atat fundita?

| BadLuckBryan a răspuns:

Steaua...dar parerea mea e ca nici una!laughing

| Bashiix3 a răspuns:

Steaua(Is the best) :X

| daniela36783 a răspuns:

Steaua

| alex64 a răspuns:

Steaua lol dar daaca nu este dica Dinamo

| 3v3LyNuK a răspuns:

Steaua iti spun sigur ca si eu tin cu Dinamo dar din pacate Steaua este mai buna!sad

| Loyaliti a răspuns:

Steaua este mai buna pe moment ca are jucatorii straini dar peste catva timp s-ar putea ca sa se intoarca roata! Fundita?big grin