| AvalohAlyn a întrebat:

ASA sau Steaua? Cine ia titlul? Cine ocupa podiumul ligii 1?

Răspuns Câştigător
| andreicaia99 a răspuns:

Chiar daca tineam cu Steaua, mi-ar placea foarte mult sa castige ASA.
de ce? foarte simplu.
In primul rand sa mai castige si altcineva, sa nu fie monoton campionatul Steaua si restul.
In al doilea rand pentru ca au jucat foarte bine, sunt seriosi, muncesc foarte mult si daca au reusit sa recupereze 13 puncte si acum sa fie la 2 in fata, inseamna ca joaca fotbal.
Steaua nu mai joaca cum juca acum 2 ani, trebuie sa se schimbe ceva.
Asadar ASA pe primul loc, Steaua pe 2 iar pentru locul 3 sincer, mi-ar placea sa fie Craiova.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Din pacate, ASA.

| Doub a răspuns:

Clar, Steaua.

| RobertMoon a răspuns:

Singurul lucru la care trebuie sa speram este ca o echipa ca ASA Târgu Mureș să nu ia titlul deoarece nu reprezintă nimic pentru România. Forta Steaua, Steaua1, Asa2, Petrolul3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ASA, dar sper să câștige Steaua.

| PrietenashXD a răspuns:

Steaua!

| RoxanaStan00 a răspuns:

Steaua

| TanaseAnaMaria a răspuns:

Steaua

| Chirila_Adriana_1967 a răspuns:

ASA TARGU MURES! 11