| dgffdf a întrebat:

Credeți ca FCSB v-a pierde titlul de campioana a ligii 1 in favoarea ASA. Tg. Mureș?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Or s-o dreaga ei pe final, au si programul bun. De multe ori au avut finaluri de campionat foarte bune. Eu cred ca vor castiga campionatul cu un avans de minim 5 puncte.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E posibil orice, steaua nu joaca nimic, cei de la asa au o echipa bine construita si mai au si noroc, steaua are un portar bun, apararea acceptabila, mijlocasi talentati, dar fara pofta de joc si de atacanti duce lipsa! antrenoru e inca amator, nu are experienta si poate pierde foarte usor titlu
totusi sunt pe primul loc si depinde numai de ea daca se mentin acolo

| BadassFox a răspuns:

Targu Mures au avut noroc cam tot campionatul, vor incepe sa scada dupa ce se vor duela cu echipele din top 5, poate ca urmatoarea etapa va trece peste FCSB (Steaua), dar la final vor pierde Targu Mures meciuri importante. Nu este posibil ca o echipa nou promovata sa ajunga in Champions League, ne-am face de rusine cu ea.

| Zlatan10 a răspuns:

Orice este posibil...