| radu999 a întrebat:

Ati mai vrea o echipa de fotbal in liga 1 alaturi de Petrolul? V-ar place? Ati veni la meci daca echipa ar avea jucatori vedeta? Dau funda si vot

5 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Ne intrebi daca mai vrem o echipa in prima liga alaturi de Petrolul de parca aceasta ar fi singura in Liga 1. straight face
Daca ai vrut sa ne intrebi daca vrem o echipa asemanatoare cu Petrolul, da as vrea. E o echipa cu niste suporteri si un story impresionant happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alături de Petrolul NU, dar alături de Steaua DA.

Răspuns utilizator avertizat
| D3letrix a răspuns:

Alaturi de Petrolul? wtf