| 1cecilia a întrebat:

Ati luat vreodata bibiclete sh? Sunt astfel de magazine? Daca stiti unul imi dati si mie, va rog? Nu am bani de o bicicleta noua si as vrea macar una sh. Multumesc.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La magazin sh plătești cât nu face. Incearcă pe olx - și te vezi cu vânzătorul - sau la piață in (apropiere de) orașul tău

| Daniel8888 a răspuns:

OLX nu este un site fake poti lua teapa. Uite aici un site de unde mi-am luat biciclete enduro downhill dirt jumpere bmx-uri bune 10/10 foarte ieftine https://www.dirtbike.ro/