| ReddY25 a întrebat:

Avem fani Liverpool pe aici?

Răspuns Câştigător
| Ilovedinero a răspuns:

Normal, sunt o echipa ff iubita care face spectacol in 99% din cazuri.Nu stau prea mult pe aparare si merg foarte mult pe atac, asta face spectacolul.Chiar daca pierd suporterii sunt ff ok stiind ca au vazut spectacol.Chiar azi in ultimele 19 minute de la 1-0 au intors scorul la 2-1 in favoarea lor.

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu sunt fan Arsenal si Otelul Galati. Dar îmi place și Liverpool intr-o mica masura, e o echipa frumoasa cu fani minunați.

| LordCristobal a răspuns:

Da,eu sunt fan Liverpool.

| vlllaaddd a răspuns:

Meciul asta m-a traumatizat bro

https://youtu.be/GnqDUMKy8O4?si=4qsiXKZGnL0Ndqsn