| AndreiWeisz a întrebat:

Aveti vreo idee cum pot sa incep cu luptele greco-romane? Nu am mai facut niciodat, dar mai multa lume mi-a recomandat. Precizez ca fac sala, powerlifting de cativa ani buni, deci la capitolul forta stau foarte bine. Trebuie sa merg la vreun club si ma iau ei de la inceput? Sau cum se procedeaza?

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Da, clar, trebuie sa cauti un club ceva si acolo vei invata totul de la zero. Degeaba ai forta daca nu stii sa faci o "priza" corecta macar.

| eSseKer22 a răspuns:

Te inscrii la sala si urmezi antrenamentele de acolo, automat aveti si instructor happy
Succes eu am facut 5 ani de GR si mi-au prins foarte bine la dezvoltare!