| sergius21 a întrebat:

Bicicleta DHS Kreative Rocket 2641 este mountain-bike
dar ce tip? Cross-Contry, Downhill, Trial? cine imi poate spune mai multe dau

Răspuns Câştigător
| rossi46 a răspuns:

Teoretic, dupa forma si structura ei este de downhill. Practic, avand in vedere nivelul ei calitativ, daca faci downhill cu ea s-ar putea sa nu cobori mai mult de 100 de metri si sa incepi sa aduni piesele, asta in cazul in care nu se rupe si pici! Tot ce poti sa faci cu ea este sa te plimbi, eventual si pe drumuri forestiere.