| Ciuuf a întrebat:

Buna all imi spune si mie cineva ccum ma pot inalta mai repede va rog funda! Fara pastile sau tratamente.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu de înot ai auzit?
De trei ori pe săptămână și după 6 luni de antrenament te măsori. Nu uita că și o alimentație cât mai sănătoasă este de ajutor pentru sănătatea ta.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| MillzBya a răspuns:

Nu prea poti sa te inalti la comanda...trebuie timp si plus, nu toata lumea se dezvolta la fel de repede. Mai astepta si bucura'te de inaltimea ta pana atunci. Eu de exemplu sunt inalta si sincera sa fiu, nu e cine stie ce laughing

| Miranda29 a răspuns:

Fa inot si baschet la greu.

| BestOfTheBest a răspuns:

Pai. ceea ce iti pot recomanda e sa te prinzi de o bara mai inalta decat tine normal si sa stai sa nu atingi cu picioarele de pamant.10 minute pe zi si o sa vezi dupa schimbarea. cel putin asa cred(asa ii spunea tata lu` sora mea/eu n`am probleme cu inaltimea)

| CatalyN4 a răspuns:

Te pot ajuta. Somnul ajuta cel mai mult in crestere cu cat dormi mai mult cu atat cresti mai mult tine minte dormi mult si fa un sport de gen inot/baschet. Funda?

| Paulina_9641 a răspuns:

Baschet

| aurora213 a răspuns:

Ori sa faci volei ori sa faci baschet la greu

| flavi4ever a răspuns:

Inscrie-te la basket!big grin