| AryennSm a întrebat:

Am 13 ani, 44 kg si 1.70 m. Vreau sa imi mentin silueta, iar pentru asta, in fiecare sambata fac, minimum o ora, plimbari cu bicicleta. In restul zilelor, fiindca nu-mi permite timpul ( sunt in clasa a 7-a, deci trebuie sa invat ), fac cate 10-30 minute de fitness (am gasit o aplicatie care iti arata diferite exercitii pe care le poti face cu usurinta acasa ). Credeti ca este folositor? Sau e ca si cum nu le-as face? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Hopahopa a răspuns:

Sportul e intotdeauna folositor. Iar daca tu vezi rezultate si iti menti silueta inseamna ca e folositor programul pe care il urmezi. Funda?

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Esti extrem de slaba.

| SiLaS a răspuns:

Silueta? Esti schiloada pentru inaltimea ta.Tu mananci asa de obicei?