| dariusbumbescu a întrebat:

am 14 ani, 1.73 si 51 de kg. M-am apucat de sala de cam 2 luni si nu am facut picioare decat de vreo 2 ori. Daca nu lucrezi muschii picioarelor o sa creasca in lungime iar restul nu? adica ceva gen sa am picioare lungi si trunchiul, mainile sa numai creasca. E posibil? as arata ciudat

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu prea e posibil ce zici tu, ce aparate ai lucrat pentru picioare?

| SiLaS a răspuns:

Tipic taranilor, picioare de ce sa bagi, adica arati bine deformat gen Johnny Bravo mai ai si 14 ani, generatia racheta copiii de 12-16 ani care vor sa arate ca altii la 30.Penibil m-ie scarba pe zi ce trece de voi copiii din ziua de azi!