| krav2016 a întrebat:

Am 16 ani, inaltimea 1.57 si 45 kg. Avand in vedere ca in trecut am fost la inot si dansuri,si acum, de 2 luni fac stretching, exista vreo posibilitate sa ating 1.70-75? Inca din clasa a6-a cresc greu in inaltime, acum sunt a 10-a. Mentionez ca sunt fata. Multumesc!

1 răspuns:
| Endo05 a răspuns:

Buna.Avand in vedere ca esti fata nu cred ca mai ai vreo sansa sa atingi 1.70, cu atat mai greu 1.75.Dar mai poti creste pana la aproximativ 1.60-1.61 cam asa.Imi pare rau ca iti dau vestea proasta dar asta este.Inaltimea este influentata de genetic 80%.Nu ai ce sa faci.Si nu se intampla nimic daca esti micuta.Incearca sa te simti bine in corpul tau si in plus fetele au un atuu, tocurile.Succes!