| SenioritaBarbie a întrebat:

Am 1.57 in inaltime si 13 ani.Parinti mei au intre 1.63-1.65.Credeti ca eu o sa ma cresc? Avand in vedere ca am o sora mai mare care are 1.56

9 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

F putin

| CreepyCrow a răspuns:

Desigurbig grin
pana la 20 de ani cresti

| Georgia_1376 a răspuns:

Da sigur esti in crestere!
Cu singuranta ii vei intrece pe parintii tai:*

enjoybig grin

| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

Hey nu-ti fa probleme de crestere bucurate ca nu esti maca si eu am 13 ani si am 1. 64 am avur ultima data acum poate am si mai mult!
Tatal meu este foarte inalt sie u pe el seaman si pe mama am intrecut`o la inaltime.Asa ca stai linistita!

| neynya_4078 a răspuns:

Depinde. Poate ai bunicii inalti si ai gena lor si atunci iti poti depasi parintii in inaltime. Daca iti doresti atat de mult de cresti, poti sa te apuci de inot; volei sau baschet(te poate ajuta cu cativa centimetri) si in nici un caz sa nu te apuci de fumat(posibilitate mare de a opri cresterea in inaltime).

| Flash a răspuns:

Copiii cresc pana pe la 16-18 ani, deci da.

| Expert Zabuza a răspuns:

Ink putin cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca ai doar 13 ani(cresterea in inaltime se opreste in jurul varstei de 17-18 ani), e posibil sa mai cresti, dar nu foarte mult(avand in vedere ca parintii tai sunt micuti de inaltime).

| ღ♥Biiån©å ♥•ღ a răspuns:

Eu am 13 ani abia impliniti big grin, si am 163
si da desigur ca o sa cresti dar daca vrei sa cresti
muult fa sport, eu am facut 3 ani de inot si mi-a prins bine
acum m-am inscris la voley si sper sa cresc mai multi centimetri.

sper sa iti fie de folos.(sportul)