| mario1234 a întrebat:

am luat de curand un supliment CREATINE POWDER de la ON (Optimumnutrition) si vreau sa stiu daca a mai luat cineva si daca e de buna calitate?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Va recomand eu la amandoi :
http://www.megaproteine.ro/Creatina/BSN-Cellmass-2-0-Advanced-Strength/

Cea mai buna creatina de pe piata

4 răspunsuri:
| WeAreLegion a răspuns:

E cel mai bun, folosestel cu incredere!

| Cosmin86 a răspuns (pentru WeAreLegion):

Nu e nici pe departe cel mai bun, e o amarata de creatina monohidrata simpla

| R0BERTT a răspuns:

Nu prea si-a facut efectul la mine! Iti recomand "Creatine Pro Mass" pentru masa musculara!

| mario1234 explică:

Acum depinde si de organism sa stii. La mine s`au vazut diferentele, voiam sa aud si alte pareri. Multumesc anticipat.