| ȘtețiuAntoniaIlaria a întrebat:

Am o întrebare! Care e diferența dintre patinele cu rotile(acele role care au patru roți puse pe margini) și rolele cu patru roți care sunt puse în șir pe mijloc.

Răspuns Câştigător
| lovecats123 a răspuns:

Rolele cu patru roti puse pe margini sunt pentru incepatori. Te ajuta sa iti pastrezi echilibrul si in general le poarta copii. Celelalte role te ajuta sa prinzi viteza mai mare dar trebuie sa stii sa iti tii singur echilibrul si stabilitatea

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Pai diferenta e cam evidenta... unele au rotile in linie pe mijloc altele rotile in margini... thinking d'oohh

| darrio2007 a răspuns:

Pai,nu e clara diferenta?

| JIsTef a răspuns:

Patinele cu rotile(acele role care au patru roți puse pe margini) iar rolele cu patru roți care sunt puse în șir pe mijloc. Asta e diferenta