| anonim_4396 a întrebat:

Am o probelema...ROg pe toti care pot sa ma ajute sa ma ajute. Eu trebuie sa dau niste probe sportive luni 28 martie 2011...si eu nu pot sa sar peste capra si multe altele.Am nevoie de un profesor de sport din Bucuresti. Va rog din toata inima sa imi ziceti un profesor de sport poate de la scoala voastra .c.are poate sa ma ajute.Multumesc

Răspuns Câştigător
| alex_5091 a răspuns:

Ai probleme de greutate? sau, ce e?

1 răspuns:
| nushdastea a răspuns:

Pai nu iti trebuie prof trebuie doar sa exersezi si u pe acasa ca de ex sa sari peste un scaun mai inalt si mai stabil... nu stiu ce sa zic dar e posibil. vb aia cu greutatea big grin