| Generalgrevious a întrebat:

Buna. Am o problema de fiecare data cand cumpar fete noi de ping pong, dupa 2 sau 3 luni de utilizare se uzeaza si sunt nevoit sa cumpar o paleta noua ori fete noi si le inlocuiesc pe cele uzate, problema e ca practic jocul numai afara si de aceea fetele lipicioase se uzeaza mai repede.

Aveti idee cum sa fac ca fetele de ping pong sa ma tina mai mult macar un an doi? Astept sfaturi.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu juca 1-2 ani că le jerpelești de tot. Dacă ești "artist" in ping-pong, iți iei paletă nouă MĂCAR de 2x anual

Răspuns utilizator avertizat