| alexa_3257 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. Daca folosesti bicicleta medicinala(pentru fitness)slabesti sa o folosesti regulat timp de 2-3 luni? raspundeti-mi va rog dar numai daca stiti.si inca ceva; cam cate calorii ai arde pe zi, si trebuie sa faci o ora continu sau poti in 2 etape adica 30 min dimineata si 30 min seara.astept raspunsurile voastre daca stiti.multumesc o zi buna

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Da, slabesti, dar muschii se vor dezvolta mai mult.
fa si alte exercitii pentru a armoniza silueta.
intr-o ora arzi cam 100-150 calorii, depinde de viteza si de nivelul pe care le folosesti.

| mona a răspuns:

Eu am folosit o timp de o jumatate de an si nu am slabit mai nimic[am folosit o o ora jumate pe zi]