| alexa_3257 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. Daca folosesti bicicleta medicinala(pentru fitness)slabesti sa o folosesti regulat timp de 2-3 luni? raspundeti-mi va rog dar numai daca stiti.multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| PsyhoLynxLynx a răspuns:

Da slabesti.E logic.Dar trebuie sa faci mult timp (si nu ma refer la 2-3 luni ci sa o folosesti o ora si ceva pe zi ca sa incep arderea grasimilor).

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Eu timp d o luna am folosit bicicleta o ora pe zi.si am slabit 10 kg.si bineinteles trebuie si regim
Bafta

| alexa_3257 explică (pentru Andreeeeea_2521):

Dar as vrea sa te mai intreb cate ceva:faceai o ora de bicicleta continu sau o jumate de ora dimineata si o jumate de ora seara? cam into-o ora cate calorii adreai, si cam ce regim ai tinut? astept raspunsul tau.mersi mult

| row a răspuns:

In mare da, am auzit de kango jumps daca stii, cica slabesti pana la 10 kile pe luna, dar poti si acasa sa iei lectii de tae bo daca stii

uite poti sa iei niste tutoriale video de tae bo daca stii ce sunt alea chiar de acasa http://www.taebofitness.ro/