| madalinamylifemyrules a întrebat:

as dori niste sfaturi in legatura cu inceperea unui proces de slabire. Am facut sala o perioada, am slabit si acum ma m ingrasat iar, si as dori sa imi fac un abonament la kangoo jumps sa merg de 3 ori pe saptamana si in restul zilelor sa merg la alergat pe pista, bineinteles acest program sustinut de o dieta. Credeti ca acest program este unul bun? Si kangoo jumps este o alegere buna? A mai slabit cine cu acest sport kangoo? Va multumesc happy

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cred Ca nu ai pe ce da banii..Ai grija la ce mananci si cat...plus multa miscare!
Si vei slabi!

| Nickname1890 a răspuns:

Este foarte ok. Iar 30 min de kangoo jumps nu inseamna ca sunt mai bune decat 30 de min de alergare sau stat pe bicicleta la sala, dar te ajuta sa variezi putin programul ca sa nu te plictisesti si poate este un antrenament distractiv.

Dar cu programul asta sustinut de o dieta, nu ai cum sa nu slabesti. Nu am facut kangoo jumps, dar iti spun ca sportiv ca vei slabi mai mult ca sigur.

| RAY a răspuns:

Orice forma de sport, indiferent de cea ce faci chiar si mersul pe jos este foarte bun pentru sanatate si slabit, parerea mea devino vegetariana si fa sport o ora pe zi e ok, o sa ti se para o gluma dar dansatul e o solutie foarte buna
1 elibereaza endrofine este fericita
2 slabesti
danseaza prin casa e foarte bine
nu trebuie sa alergi sa te rupi aia nu-i
am sa fac in viitor un playlist cu muzica si dansuri dance numa bune pentru slabit