| RoseAndBiia a întrebat:

De maine incep sa practic Kangoo Jumps. Am 1, 61 si 70 de kg. Fac de 3 zile pe saptamana, o ora. Pot sa slabesc vreo 15 kg sau 10 intr-o luna cu o dieta ( fara paine, dulciuri, prajeli ), kangoo jumps + alergat sau sarit coara 30 minute/o ora?
Cine a m-ai facut kangoo jumos? e greu? cat ati slabit?

2 răspunsuri:
| hannahm123 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de asta dar eu am incercat un program care a dat rezultat. Cauta Hip hop abs pe google si o sa gasesti niste videoclipuri cu program de slabit 30 de min pe zi dupa un program. Eu am facut cu 4 videoclipuri si a dat rezultat happy consider aceste videoclipuri o cale usoara de slabit mai ales ca nu se axeaza pe o singura zona ci pe tot corpul. E si mai ieftin. Succes!

| RoseAndBiia explică (pentru hannahm123):

Trebuie sa il cumperi?