| MeddyMaddy a întrebat:

Cineva din Buzau care se duce la sala? vreau sa aflu in special despre kangoo jumps in Buzau, cat e un abonament pe luna, de cate ori pot sa merg pe luna, in banii de abonament. Si care este adresa unde se tine kangoo jumps? Multumesc anticipat! Dau funta!

1 răspuns:
| MissUnkown2 a răspuns:

Eu nu ti-as sugera kangoo jumps... Face extrem de rau la genunchi. Cauta pe net salile astea: Pro Fitness Buzau, ATHLETICLUB Buzau, Maxform Wellness Center, Kaan Gym. Sper ca a ajutat! (desi probabil pana acum ai gasit tu ceva... :-))