| lumy4u a întrebat:

A slabit cineva cu kangoo jumps? cat si in cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Salut! Mama a avut 70 de kilograme. A facut Kango Jumps si a slabit 2 kg sau 3. Apoi i-a recomandat o colega sa tina o dieta. A tinut dieta, a mers la kang jumps si in 2-3 luni a facut 52kg. Acum dieta nu e de infometare dar nici sa mananci mult sau cine stie ce caviar nu e.

9 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Da, in cateva luni slabesti destul de mult daca te duci de 2-3 ori pe saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa prostiile astea!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| MisFit20 a răspuns:

Kango jumps te ajuta pentru masa musculara, mai ales cea a picoarelor. Sa nu te astepti la minuni imediat ca la orice sport ai nevoie de timp pentru a slabi, conteaza sa combini kangoo cu mancare sanatoasa.

| lumy4u explică (pentru MisFit20):

Mersi dar intrebarea era:a slabit cineva? deci, daca nu vorbesti din proprie experienta, mai bine abtine-te.pot citi si eu pe net la ce ajuta si blah blah

| MisFit20 a răspuns (pentru lumy4u):

Nu ai inteles destul de bine Kangoo e pentru masa musculara, nu pentru slabit.

| bunelutu a răspuns:

Nu-ti tebe tot felul de prostii sa alabesti
lasa fast foodul sucurile acidulate si mananca sanatos si fa sport in fiecare saptamana poate si zi.

| maria9607 a răspuns (pentru bunelutu):

Si tie cine ti-a zis ca sportul e o prostie. e cel mai bun lucru pentru sanatate si silueta. daca nu stii mai bine taci decat sa zici prostii. Valabil si pentru celalalt ''cunoscator'' - ingerinfrant

| bunelutu a răspuns (pentru maria9607):

Maria fara suparare dar esti proasta rau de tot.si mai ai si curaj sa te afirmi.pentru cei care chiar vor sa slabeasca sa facasport in fiecare saptamana orice sport asa arzi calorii de preferat alergare
sa lase fast foodul, sucurile, bauturile, tigarile si sa manance dracu sanatos.respectand programul zilnic de mese dimineata amiaza si seara.De ce sa mai cheltuii niste bani pe niste cacaturi de papuci cu arcuri de dacie ca este dea dreptu ironic cand poti alerga normal si sa slabesti.
Cine va mai comenta este de-a dreptul idiot(a)

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu iti spun din proprie experienta ca am slabit 12 kg cu ajutorul orelor de Kangoo jumps si bineinteles cu un regim alimentar!