| CatalinaDan a întrebat:

Hei. De 1 saptamana tin dieta Dukan..am slabit pana acum 5 kg desii mie nu prea mi se pare cand ma uit in oglinda...dar ma rog. Intrebarea mea este: cum as putea sa fac mai mult sport? avand in vedere ca acum s-au pus ploile si e foarte frig afara nu pot sa merg la alergat iar la sala nu imi permit un abonament.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Propune-ti ca in fiecare zi sa faci cate un filmulet cu exercitii cardio de pe Youtube. Ai foarte multe de unde poti alege. Si nu te lasi, te pui neaparat sa faci. Eventual cand mai esti plictisita si n-ai ce face poti face cateva genoflexiuni, abdomene, exercitii din acestea universale.