| Sava_Theodor_1990 a întrebat:

As dori sa achizitionez o pereche de, ghete de fotbal si o minge.Ce ghete sunt mai bune dintre Nike mercurial si Adidas f50.Si minge as vrea Puma powercat. Poate aveti alte sugestii, astept parerile voastre.
Funda!

Răspuns Câştigător
| David_Rus_1994 a răspuns:

La ghete ti-as recomanda predator lethal zones blue and red sau nike mercurial vapor 9
la migi iti recomand nike t90

2 răspunsuri:
| RaduGavrila a răspuns:

Salut Sava_Theodor_1990, si eu am o pereche de ghete Nike Mercurial si sunt mandru de ele, ti le recomand. Si la minge... eu am o minge Adidas si este foarte buna. Bafta!

| lilian97 a răspuns:

Puma xuvia...